wtorek, 11 kwietnia 2017

Miniaturowa chłodziarka do wina / Miniature wine cooler!

Miniaturowa chłodziarka do wina powstawała powolutku już jakiś czas temu, ale nareszcie mogę ją zaprezentować :)
To chłodziarka do zabudowy (czyli pod blat kuchenny), z oświetleniem (niebieskie światło, jak w prawdziwej chłodziarce do win), z otwieranymi drzwiczkami, pięcioma drewnianymi półkami oraz zestawem 15 mini buteleczek z alkoholem, także mojego wykonania :)


It's one of my special items for The Miniature Show (Chicago, April 20-22) - a miniature built-in wine cooler entirely made by me in 1:12 scale.
With working light, openable door, metal cover, five wooden shelves (two separate compartments) and a set of 15 bottles, also made by me.)
See you in Chicago! 

8 komentarzy:

 1. Witam Dorota! Niech będzie, że nie ma ograniczeń co do perfekcji, ale jesteś blisko niego, jak nikt! Twoje małe arcydzieła absolutnie realistyczny w każdym szczególe. Uściski, Julia

  OdpowiedzUsuń
 2. Trudno mi słowami wyrazić podziw dla Twojego talentu. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne są te Twoje miniaturki. tworzysz wszystko sama od podstaw?czy są jakieś elementy, z których tworzy się takie cuda? pytam z ciekawości bo chyba nigdy czegoś podobnego nie widziałam. mebelki do domków dla lalek owszem, ale wyposażenie?! bo to ku temu ma służyć? do zabawy do jakiś domków? pozdrawiam! i powodzenia w Chicago!

  OdpowiedzUsuń
 4. un trabajo fantastico

  besitos

  Mari

  OdpowiedzUsuń
 5. Love the interior detail and light. Another masterpiece Dorota :0)

  OdpowiedzUsuń
 6. Brakuje mi słów, żeby wyrazić podziw nad twoimi dziełami.fantastyczne.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...