środa, 22 lutego 2017

Miniature juice cartons / Mini sok w kartonie

This time - miniature juice cartons, made by me in 1:12 scale :)

Tym razem - miniaurowe soki w katonach. Czyli produkcji jedzenia do mini lodówki ciąg dalszy :)

 


9 komentarzy:

 1. A kiedy pokażesz pełną lodówkę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak tylko ją skończę :) A, że cały czas coś dorabiam i zmieniam to troszkę to trwa... Ale niedługo na pewno ją pokażę :)

   Usuń
 2. Ładne wykonanie. Musiałaś się trochę natrudzić , ale efekt jest wspaniały.

  P.S. Wiesz może coś na temat wykorzystywania znaków towarowych (innych firm) w miniaturach? Wiem że większość jest zastrzeżona i zastanawiam się (już 3 lata blisko) czy wykorzystywanie logo istniejących produktów w miniaturach nie jest naruszeniem prawa i czy może skutkować jakimiś karami? Pytam bo sama mam mnóstwo opakowań "Lejsów" w miniaturze i nie wiem czy jak zdecyduję się je sprzedać to czy ktoś mnie za to nie ściągnie? Widzę że twoje miniatury także zawierają logo innych firm dlatego jestem ciekawa czy dysponujesz wiedzą która pozwala ci na ich śmiałe wykorzystywanie? Wiem że w sieci można ściągnąć tzw .Freebies ale nie wiem czy zupełnie bez odpowiedzialność względem prawowitego właściciela znaku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo ciekawe zagadnienie! Swojego czasu sporo o tym czytałam, szukałam informacji w internecie i u innych miniaturzystów, kupiłam nawet książkę o prawach autorskich na targach książki... Jak najbardziej jest to naruszenie prawa i bez licencji, którą kupuje się u producentów, sprzedawanie takich przedmiotów jest dość ryzykowne. Mini jedzenie, które ostatnio robię nie jest akurat na sprzedaż, więc pozwoliłam sobie na wykorzystanie prawdziwych nazw. Ale jeśli chodzi np. o miniaturowe sprzęty kuchenne - NIGDY nie wykorzystuję nazwy ani loga producenta (zwróć uwagę np. na zdjęciach tych sprzęcików na fb albo w moim sklepiku), wszystkie minaiaturki (roboty kuchenne, miksery, blendery, zmywarki, lodówki, itp) oznaczone są moją własną nazwą "Fanaberia":) Myślę, że takie rozwiązanie jest najlepsze i na razie nie miałam żadnych problemów :)

   Usuń
 3. Perfect!!! You know how to make Everything!!! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...