piątek, 18 marca 2016

Stojak na noże i... mały fioł / Mini stand with knives and my... mania

Dzisiejszy post pokryje się z postem na moim funpagu (zainteresowanych zapraszam TU). Ale nie tylko dlatego, że chciałabym się pochwalić świeżo ukończonym zestawem miniaturowych noży z metalowymi ostrzami i maleńkim drewnianym stojaczkiem, pod wymiar w sam raz na te właśnie noże...
Bo nie ma co owijać w bawełnę - miniaturowe akcesoria kuchenne to mój mały fioł! Gromadzenie zdjęć różnych kuchni (tych prawdziwych), katalogów sklepowych i podpatrywanie wyposażenia kuchni u rodziny i znajomych - tak to właśnie wygląda. Na każdym kroku szukam pomysłów, a każdy pomysł nie daje mi spokoju dopóki z powodzeniem nie potrafię go zrealizować. Uwielbiam kuchnie! Sprzęty, dodatki, przydasie, systemy przechowywania... dosłownie wszystko co ma związek z kuchnią :)
______________________________________________
I know that I publish these pictures today on my funpage (btw HERE is a link). It's my first ready set of miniature wooden stand with three different metal blade knives, all made by me, as always :)
But the second thing I want to say is that I'm really crazy about making miniature kitchen accessories and it's something like a mini MANIA... I'm a big collector of kitchen pictures, design ideas and catalogs and I'm looking for new ideas just everywhere :) I love kitchen appliances and equipment (I don't have enough money to buy them but it's so great to see them in every store and planning to make them in miniature...), accessories, decorations, storage systems.... everything!! :) 

20 komentarzy:

 1. Hello from Spain: I really like your creation. Fabulous. keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 2. Me encanta!! Te ha quedado genial!!
  Besos.

  OdpowiedzUsuń
 3. Your work is amazing. So detailed. I am looking forward to seeing it in Chicago.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem Twojej pasji :) "sprzęty" robią wrażenie :) Pozdrawiam i zapraszam na homebutik.wordpress.com :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...